Pastelowy glamourSprawdź nasz film z realizacji


Są takie projekty, przy których nie tylko wykończone wnętrza robią wrażenie, ale w trakcie realizacji których jestem pod ogromnym wrażeniem moich Klientów. I tak było tym razem. Cudowni ludzie. Niesamowite porozumienie i to ‘coś’, czego nie da się ująć w słowa. Mimo wymagającego projektu z ogromem detali stworzyliśmy wnętrza, które przyniosły niesamowite pokłady satysfakcji obydwu stronom.

Powstał projekt w stylu modern classic - połączenie klasyki z nowoczesnością. Stworzyliśmy piękne, jasne pomieszczenia urządzone bez przepychu, przytulnie, a które jednocześnie emanujące kobiecą elegancją. Przytulności nadają natomiast ciepłe kolory ziemi, dodatki w brudnym różu i wszechobecna biel. Przestronny salon połączony z częścią jadalnianą są subtelnie oddzielone od części kuchennej, która została urządzona w bardzo funkcjonalny sposób. Zależało nam na perfekcyjnym wykorzystaniu tej przestrzeni. Dodatkowo jasne meble, blaty i spore okna powodują, że do tego pomieszczenia chętnie zagląda światło, co optycznie jeszcze ją powiększa.

W salonie króluje wygodna tapicerowana sofa wykonana na zamówienie. Szlachetności nadaje rozwiązanie w postaci złota w okuciach mebli, uchwytach, nietuzinkowych dodatkach oraz sztukateriach naściennych, które tworzą niepowtarzalny styl. Na podłodze piękny parkiet w jodełkę z jasnego drewna, który dodaje ciepła. Podkreśla je również kominek na jednej ze ścian. Duże lustro i nowoczesny złoty regał na książki to dopełnienie elegancji tego pomieszczenia.

Prostota i wdzięk mieszka także w łazienkach, gdzie wykorzystaliśmy między innymi przepiękną florystyczną, ponadczasową tapetę w pastelowych barwach, która idealnie łączy się z bielą i złotem baterii i dodatków, czy ścianką dekoracyjną stanowiącą przepierzenie o ciekawej, nowoczesnej formie.

Na górze zaprojektowaliśmy poddasze, do którego prowadzą proste, wykończone złotą balustradą schody. W tej górnej przestrzeni wystarczyło również miejsca na garderobę - niezaprzeczalnie marzenie większości kobiet. Efekt elegancji podkreślają przeszklone drzwi pomieszczeń, idealne rozwiązanie na optyczne powiększenie przestrzeni. Na górze również wykorzystaliśmy w funkcjonalny sposób każdy centymetr powierzchni, w tym nawet skośne ściany.

Ten projekt to klasa i jakość oraz funkcjonalny minimalizm w jednym.

Te wnętrza bezsprzecznie dają także poczucie spokoju i bezpieczeństwa. I tego życzę moim wspaniałym Klientom, którzy w nich zamieszkają.

Prowadzenie projektu: Miśkiewicz Design i Gabriela Radwanowska
Zdjęcia: Łukasz Zandecki
stylizacja wnętrz: Miśkiewicz Design

Scroll to Top